Mida vähem sa tead, seda rohkem usud ja loodad – Lootus on lollide lohutus.

Lõpmatusest Lõpmatusse Lõpmatult!

Paul Lepp – Minu elulugu

001 Eessõna

Sissejuhatavalt

Tänan külastamast minu kodulehte. Kahjuks on olukord selline, et ma alles toimetan kodulehe kallal. Vabandan ette võimalike ebamugavuste pärast! Loodan, et tulevikus külastate uuesti.

Minu elulugu on tasuta loetav ja tulevikus on see saadaval ka PDF-formaadis, mida saab alla laadida. Minu lugudes ei kirjelda ma konkreetseid inimesi ega ka olustikku, vaid olen lisanud linke, mille kaudu saab huvitatud lugeja rohkem teavet ning vaadata ka pilte. Kui soovid fotode ja piltide suuremaid versioone vaadata, saad klõpsates avada need uues aknas. Lausete sees on lingid, mis minu arvates on olulised. Samuti soovitan vaadata ka: Inimesed minu elus.

Huvitav on, et mingi sõna, fraas võib meenutada midagi/kedagi, seda nüüdki:

Heidame pikali ja vaata taevalaotust, võta aega mõtlemiseks. Mida sa näed ja mis mõtted peas keerlevad? Nii umbes küsis mu vanaisa minult, olin siis rohkem kui viis aastat vana. Vaatasin, vaatasin, kibelesin ja kannatlikult ootasin, et ta edasi selgitaks. Aga ei, ta lamas mu kõrval soojal samblasel murul ja vaatas vaikivalt taevast. Mu peas vasardas vaid üks mõte seal lamades, miks ta vaikib, mis ta tahab, aga ühel hetkel ma tajusin, et mul mõttes tekkis hoopiski küsimus, mis seal taevalaotuse taga olla võib. Ma ei hoomanud, kui palju aega möödus, kui ma vanaisalt lõpuks ise küsisin: “Mis seal edasi on?” Edasi aga loe minu elulugu ja saad teada…

002 Sünnilugu